Adres Tarifi: Galata Kulesi’ne hemen 2 dakika mesafede, İstanbul’un en güzel sokaklarından Serdar-ı Ekrem Sokak (Doğan Apartmanının olduğu sokak) girişinde 5 numaralı binada 1. kat.

Derslerle ilgili duyurular instagramda @tansubiceratolye ve @saimguvelogluatolye sayfalarından paylaşılmaktadır. Ders saatleri, ücretleri ve içeriği açılan atölyeye göre değiştiğinden ilgili sayfalardan takipte olmanızı tavsiye ederiz. Eğer söz konusu sayfalarda duyuru yoksa, bu o dönemde ders olmadığı anlamına da gelir.

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren etkinlik girişlerinde; fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması, Aşı Kartı veya 48 saat içinde alınmış Negatif Sonuçlu PCR testi veya hastalığı geçirmiş olduğunuzun kaydı kontrol edilecektir. İki doz aşının üzerinden en az 14 gün geçmiş olması gereklidir. Kurallar alanda bulunan herkes için geçerlidir. Bu koşullara uygun olmayan kişiler tiyatro alanına alınamayacaktır. Önemle duyurmak isteriz!

Bütün bilet işlemleriyle ilgili lütfen tiyatrolar.com.tr ile iletişime geçiniz.

Evet, gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Oyun her ne kadar Ibsen’in oyununun bittiği anın 15 yıl sonrası olarak yazılmış olsa da, Ibsen’in metnini bilmeyen seyirciler de göz önünde bulundurularak yazılmış ve o şekilde sahneleniyor.